Au Pair
O nas

Au Pair in America jest częścią Amerykańskiego Instytutu Studiów Zagranicznych (AIFS). Z inicjatywy tej organizacji, w 1986 r. powstał pierwszy program wymiany kulturalnej pod nazwą "Au Pair". Zapewnił on swoim uczestniczkom możliwość utrzymania się przez cały rok pobytu w USA, jak również podróżowania i nauki dzięki pomocy w opiece nad dziećmi. Program kontynuowany jest już przez ćwierć wieku z niezmiennym sukcesem, co roku oferując możliwość wyjazdów do pracy połączonej z nauką i podróżowaniem.

Au Pair in America ze swoim 30-letnim doświadczeniem cieszy się ogromną popularnością: co roku dzięki naszej organizacji wyjeżdża do USA ponad 4000 au pair. Dewiza AIFS brzmi zaś: "Uczyńmy świat bliższym". Au Pair in America realizuje ten cel zapraszając do amerykańskich rodzin goszczących ("host families") au pair z ponad 40 krajów Europy, Afryki, Azji, Australii, Ameryki Środkowej i Południowej.

Dlaczego Au Pair in America?

Au Pair in America należy do rodziny programów AIFS, cieszących się zaufaniem setek tysięcy studentów na sześciu kontynentach naszego globu... co nie dzieje się bez powodu!

  • jesteśmy częścią American Institute for Foreign Study, najbardziej doświadczonej organizacji wymiany kulturalnej, działającej od ponad 50 lat!

  • jesteśmy najdłużej na rynku. Oznacza to, że wyjeżdżasz z organizacją najstabilniejszą i najbardziej doświadczoną. Daje to nie tylko poczucie bezpieczeństwa, lecz także pewność, że jedziesz do USA z organizacją, która naprawdę wie, co robi.

  • jesteśmy pod wieloma względami najwięksi - tylko do 2010 roku w programach AIFS wzięło udział ponad milion osób. Z Au Pair in America wyjechało już ponad 100 000 au pair z całego świata.

  • posiadamy aprobatę Amerykańskiego Departamentu Stanu na prowadzenie programu Au Pair.

  • opiekujemy się Tobą bez pośredników. Prowadzimy w pełni zarejestrowane w Polsce biuro przedstawicielskie, które służy pomocą wszystkim uczestnikom naszych programów. Nasze biuro jest częścią systemu AIFS i należy w całości do Instytutu; nie jest pośrednikiem ani agentem.

  • opiekujemy się Tobą przed wyjazdem i podczas całego Twojego pobytu w USA. Zapewniamy Ci całodobową opiekę centralnego biura Au Pair w Stamford oraz lokalnych opiekunek ("Regional Counsellors") w czasie całego Twojego pobytu.

  • oferujemy jedyne w swoim rodzaju możliwości wolontariatu poprzez Global Awareness Program (szczegóły na www.globalawareness.aifs.com).

  • w Polsce masz do swojej dyspozycji osobistego konsultanta, który był w USA niejeden raz!

Jeżeli chciałabyś przekonać się, jak wygląda życie w USA, nie wahaj się - weź udział w programie Au Pair in America. Procedura wyjazdu jest prosta, koszty - niewielkie, a w USA nigdy nie jesteś pozostawiona sama sobie: jesteśmy tam po to, aby Ci pomóc i sprawić, abyś skorzystała z wyjazdu jak najwięcej.

Pamiętaj, że jako au pair nie jesteś tylko "nianią" - masz również możliwość kształcenia się i zwiedzania Ameryki. Możesz więc być pewna, że Twój roczny pobyt w Stanach będzie pełen niezwykłych wrażeń i atrakcji. Zgłoszenia przyjmujemy przez cały rok - czas płynie, nie przegap tej szansy!
Zapisz się na spotkanie informacyjne
Kliknij tutaj, aby zamówić bezpłatną broszurę informacyjną.

Nie było dnia, abym żałowała przyjazdu do USA. Mam wspaniałe wspomnienia! To niezwykła okazja, aby zaprzyjaźnić się z ludźmi z całego świata, podróżować i poznać zupełnie inną kulturę!

Renata, 21, Warszawa