Au Pair
Studiowanie w USA może być kosztowne dla studentów zagranicznych, jednak udział w jednym z naszych programów sprawia, że podjęcie studiów w Ameryce staje się możliwe. W ramach wynagrodzenia rodzina goszcząca zapewnia Ci USD 500 (w programie EduCare USD 1000) z przeznaczeniem na Twoją edukację.

Możesz studiować w lokalnym college'u lub online na University of California, Los Angeles (UCLA). Au Pair in America jest partnerem UCLA Extension, który stanowi unikalny program edukacyjny dla au pair. Sama wybierasz kurs, który Cię interesuje. Dla wielu au pair jest to okazja, aby doskonalić umiejętności językowe. Jest jednak bardzo wiele innych kursów, które możesz wybrać - na przykład fotografię lub psychologię.

Twoja Host Family i Community Counselor pomogą Ci w wyborze odpowiedniego kursu i rejestracji w college'u. Jest to idealne miejsce, aby poznać życie studenckie w USA oraz zaprzyjaźnić się z ludźmi z wielu krajów świata.

Amerykańskie uniwersytety mają wymagania podobne do szkół w Polsce. Niektóre wymagają od zagranicznych studentów zdania egzaminu TOEFL (egzamin ze znajomości języka angielskiego). Jeżeli nie zdałaś takiego egzaminu, a wybierzesz kursy, które tego wymagają - najprawdopodobniej będziesz musiała zapisać się na kurs języka angielskiego przed podjęciem nauki na uniwersytecie. Jeżeli więc planujesz wybranie specjalistycznych kursów w USA, wskazane byłoby zdanie egzaminu TOEFL przed wyjazdem. Uczestniczenie w większości kursów nie wymaga certyfikatu TOEFL, więc zdanie egzaminu nie jest wymagane od uczestniczek programu.


Więcej informacji o egzaminie TOEFL...
Zapisz się na spotkanie informacyjne
Kliknij tutaj, aby zamówić bezpłatną broszurę informacyjną.

Nie było dnia, abym żałowała przyjazdu do USA. Mam wspaniałe wspomnienia! To niezwykła okazja, aby zaprzyjaźnić się z ludźmi z całego świata, podróżować i poznać zupełnie inną kulturę!

Renata, 21, Warszawa