scroll

Czekamy na Ciebie z kawą!

Spotkaj się przy kawie z byłą au pair i osobami z Twojej okolicy, które tak jak Ty marzą o wyjeździe do USA!

Myślisz o wyjeździe do USA, ale masz jeszcze wątpliwości? Chciałbyś osobiście poznać kogoś, kto spędził rok w Stanach jako Au Pair i porozmawiać z nim na spokojnie?

Spotkaj się przy kawie z byłą uczestniczką programu Au Pair in America, która opowie Ci o swojej przygodzie w USA i zdradzi jak spełnić American Dream!

Nasze spotkanie odbędzie się w kawiarni, w kameralnej atmosferze, nawiązującej do naszych Cluster Meetings organizowanych dla au pair w Stanach.

Na czym to polega?
Cluster meeting to spotkanie wszystkich au pair z okolicy organizowane przez lokalną koordynatorkę – Twoją opiekunkę w USA. Jest to świetna okazja by nawiązać nowe znajomości z innymi au pair, ale też porozmawiać na spokojnie ze swoją lokalną koordynatorką. Takie spotkania odbywają się w Stanach raz w miesiącu podczas różnych wydarzeń kulturalnych (np. na koncertach, w kinie), w parkach, czy właśnie w kawiarniach. Zobacz więcej we vlogu naszej au pair Agi!
O samym clusterze możesz dowiedzieć się bezpośrednio od Robin, lokalnej koordynatorki z Teksasu. Tutaj możesz obejrzeć wywiad z Robin. Może to właśnie ona będzie kiedyś Twoją koordynatorką?

Podczas naszego cluster meeting w Polsce poznasz swoją konsultantkę, która sama jest byłą au pair i opowie Ci o swojej przygodzie w USA. Poznasz też inne osoby z Twojej okolicy, które również marzą o wyjeździe do Stanów. Kto wie, może Wasza przyjaźń rozpocznie się jeszcze przed wyjazdem?
Przy pysznej kawie porozmawiamy o programie i życiu w Stanach, o Twoich marzeniach i wątpliwościach. Konsultantka opowie Ci też na co zwrócić największą uwagę przy wyborze rodziny goszczącej i w procesie aplikacyjnym.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i niezobowiązujący, poczęstunek i kawa zapewniane są przez nas.
Przyjdź, poznaj swoją konsultantkę i inne przyszłe au pair, napij się z nami kawy i porozmawiajmy o Stanach!
Ze względu na ograniczoną liczę miejsc, zapisz się na spotkanie w Twoim mieście przez formularz zgłoszeniowy.

 

Zapraszamy!