scroll

Prezent na Dzień Kobiet: zniżka -500zł

Odbierz prezent na Dzień Kobiet - zamiast mieć marzenia, spełniaj je z Au Pair in America! Zarejestruj kod "PowerGirls" i zgarnij zniżkę -500zł!

Wszystkie dziewczyny niezależnie od wieku są prawdziwymi Power Girls! Ty też masz moc do sprawiania, że to co wydaje się być niemożliwe nagle staje się możliwe. Ósmy marca to dzień, w którym każda kobieta powinna zrobić coś specjalnego tylko dla siebie! Zarejestruj się na program Au Pair i odkryj swoją super moc. Z okazji Dnia Kobiet mamy dla Ciebie w prezencie voucher na -500zł od opłaty programowej. Wystarczy zarejestrować kod promocyjny PowerGirls.

Jak to zrobić?

Instrukcja dla osób, które mają już otwartą aplikację Au Pair in America:

  1. Zarejestruj kod PowerGirls tutaj podając adres e-mail użyty w aplikacji
  2. Odbierz maila ze swoim kuponem zniżkowym
  3. Uzupełnij aplikację online
  4. Przejdź interview z konsultantką przed upływem daty ważności kuponu

 

Jeżeli nie rejestrowałeś się nigdy wcześniej na stronie Au Pair in America i nie masz otwartej aplikacji, zgłoś się już dziś wpisując w formularzu rejestracyjnym kod „PowerGirls”.

Pamiętaj, że na rozmowę z konsultantką należy zapisać się z kilkudniowym wyprzedzeniem, ze względu na ograniczoną dostępność terminów spotkań.

Uwaga! Zniżka obowiązuje przy wylotach w 2019 roku i dotyczy wszystkich wersji programu Au Pair. Aby zniżka została naliczona należy posiadać kupon w momencie umawiania się na rozmowę kwalifikacyjną z konsultantem.