scroll

Poznaj nowe Ambasadorki APiA!

Mamy dla Was niespodziankę! Do zespołu Ambasadorek APiA 2019 dołączyły cztery nowe dziewczyny! Dowiedzcie się kim są oraz jaką rolę będą pełnić w projekcie.

Nasze uczestniczki to najlepsze przykłady pokazujące, że program Au Pair in America to przygoda, która inspiruje, otwiera na nowe i nieznane nam wcześniej doświadczenia, uczy oraz rozwija. Prowadzimy program Ambasadorek, do którego zapraszamy osoby, które pragną dzielić się swoimi pasjami i przygodami z innymi. Do tej pory mogliście obserwować działania grupy niezwykle inspirujących dziewczyn, do której właśnie dołączyły cztery nowe osoby!

 

Aleksandra Łasut, Nowy Jork

Ola jest miłośniczką muzyki. Gra na ukulele i śpiewa. Jej idealny plan na weekendowy wieczór to wypad do Pubu Karaoke w pobliskim miasteczku. Oprócz muzyki interesuje się językiem hiszpańskim i zdrowym stylem życia.

,,Hej! Z tej strony Ola. Od 10 miesięcy mieszkam w okolicach Nowego Jorku, a dokładniej w Scarsdale. Mam już wkrótce całe 20 lat oraz masę doświadczeń za sobą.  Kocham grać na ukulele, kocham śpiewać, kocham podróże i kocham Scarsdale. Podczas lotu do Stanów płakałam jak dziecko, nie mogąc uwierzyć w to, co właśnie zrobiłam oraz jak mogłam rzucić wszystko co miałam w Polsce dla Nowego Jorku. Teraz wiem, że było warto! Nie wiem jak wyglądałoby moje życie teraz, gdybym nie wyjechała, ale wiem, że nigdy nie pożałuję tej decyzji. To za co jestem najbardziej wdzięczna programowi Au Pair, to to, jak pomógł mi się wewnętrznie zmienić. Zdecydowanie nie mogę doczekać się jutra oraz każdego następnego dnia tutaj! ;)’’

Jej działania będziecie mogli śledzić głownie na naszym Instagramie.
Instagram Oli: @niemogemowic

 

 Agi Gacek, Kalifornia

Agi to osoba, która jest zakochana w USA po uszy! Przed przyjazdem na Au Pair dwukrotnie spędziła lato pracując na amerykańskim campie. Uwielbia surfing, fotografie oraz jogging, a słoneczna Kalifornia jest dla niej idealnym otoczeniem do realizowania pasji. Pewnego dnia obiecała sobie, że zamieszka właśnie w tym stanie, dlatego dziś realizuje swoje marzenia z programem Au Pair in America.

,,Hi! Jestem Agi, mieszkam w magicznym miejscu – Manhattan Beach. Od 5 miesięcy spełniam swój California Dream. Robię tu wszystko to, co kocham.. biegam po plaży, surfuje i spotykam wspaniałych ludzi z różnych części świata. Robię milion zdjęć i uśmiech mi nie znika z twarzy. Love my life! Aloha :)’’

Obserwujcie nasz Instagram! Z pewnością znajdziecie tam wiele jej przygód.
Instagram Agi: @1800_km

 

 Klaudia Skalska, Connecticut

Klaudia obecnie jest już na drugim roku programu Au Pair in America. Uwielbia podróże oraz fotografie i według niej USA to miejsce idealne na realizacje tych zainteresowań. W swojej działalności jako Ambasadorka APiA chciałaby skupić się na dzieleniu się poradami dotyczącymi planowania podróży. Jej misją jest pokazanie innym uczestniczkom, że wszelkie wyjazdy można zaplanować w łatwy i tani sposób. Jest osobą zdecydowanie godną zaufania w tej dziedzinie! Przed przyjazdem na program Au Pair była również na Erasmusie oraz wakacyjnym programie Camp America, który również wiąże się z podróżami. Ciekawość świata i rozwój osobisty to dla niej najważniejsze aspekty życia.

,,Cześć! Mam na imię Klaudia i chciałabym zarazić Was moją pasją do podróży! Na początku 2017 roku spakowałam walizki i ruszyłam w świat. Od tamtej pory jestem w nieustannej wędrówce, po Europie i Ameryce Północnej, dzięki której zobaczyłam wiele pięknych miejsc, poznałam mnóstwo interesujących ludzi i nauczyłam się komunikować bez przeszkód w języku angielskim! A teraz… chciałabym zainspirować Was. :)’’

Jej działania będziecie mogli śledzić na naszym Instagramie.
Instagram Klaudii: @kla.ska 

 

 Martyna Górna, New Jersey

Martyna to osoba, która nie może rozstać się z USA! Nieustannie wraca od 2014 roku! Jest byłą (oraz obecną) uczestniczką programu Au Pair in America oraz wielokrotną uczestniczką programu Camp America. Jej pasją jest fotografia. Martyna jest osobą otwartą, pełną energii oraz pasji do przygód i podróży. O swoich przeżyciach na programie będzie opowiadać Wam na YouTubie Au Pair in America (Polska). 

,,Cześć! Mam na imię Martyna, mam 24 lata i pochodzę z Bielska-Białej. Swoją przygodę ze Stanami rozpoczęłam w 2014 roku, kiedy to wyleciałam na program Au Pair po raz pierwszy. Przez kilka kolejnych lat w każde wakacje pracowałam również na amerykańskim obozie dla dzieci. Stany przyciągają mnie do siebie jak magnes! 🙂 Po ukończeniu studiów spontanicznie postanowiłam raz jeszcze wziąć udział w programie Au Pair, bo wiem, że przynosi on dużo świetnych możliwości, które można wykorzystać w ciekawy sposób. Od sierpnia mieszkam w stanie New Jersey i już nie mogę doczekać się tego co przyniesie przyszłość!’’ 

Instagram Martyny: @martynag_ 
YouTube APiA: Au Pair in America (Polska)