scroll

Prezent czy zniżka? U nas dostaniesz jedno i drugie!

Podejmij wyzwanie i spędź Halloween 2020 w USA! Aby zabrać ze sobą wybrany Halloween box i wyjechać do USA za 695zł, ukończ aplikację i przejdź interview w dniach 10-31 października!

Prezent czy zniżka? Z APiA dostajesz jedno i drugie!

Czujesz ten dziwny zapach? To złe stwory opuszczające swoje nory i ruszające w naszą stronę̨. Przybędą już w tegoroczne Halloween, aby obrócić świat do góry nogami. Powstrzymaj złe stwory wraz z Au Pair in America! Zdobądź jeden z super boxów i stań przeciwko Czarownicom, Zombie i Nietoperzom.

Odbądź interview między 10 a 31 października, aby zgarnąć -50% na program oraz jeden z wybranych boxów (o wartości 200zł), które zamienią koszmarne Halloween w sielankę:

  1. CZAROWNICA BOX, z tym zestawem nawet wiedźma i czarownica zamieniłyby się w przyjazną i piękną kobietę pełną miłości do siebie i innych!
  2. NIETOPERZ BOX, to zestaw dzięki, któremu dalekie podróże będą możliwe o każdej porze dnia i nocy, w najlepszej możliwej formie!
  3. ZOMBIE BOX zawiera dużą dawkę kofeiny, dzięki której z umarlaka każdy zombie zamieni się w świeżaka tryskającego energią!

 

UWAGA: Zniżka dotyczy programów Au Pair in America Classic oraz Au Pair Extraordinaire i obowiązuje przy wylotach w 2020 roku. Aby otrzymać zniżkę oraz box należy spełniać warunki programu, uzupełnić aplikację i przejść pomyślnie interview z konsultantem.

Chcesz wziąć udział w zabawie, ale nie jesteś jeszcze ostatecznie gotowa na wyjazd do USA? Nic straconego! Mamy dla Ciebie dodatkowe rozdanie! Szczegóły akcji znajdziesz na naszym Instagramie – wpadnij i zgarnij prezenty (będziemy je losować w każdą środę, aż do Halloween!)

Regulamin akcji promocyjnej znajdziesz w zakładce dokumenty.