scroll

Specjalna promocja! Teraz wyjazd do USA może kosztować tylko 1190 zł!

Masz doświadczenie w opiece nad dziećmi do drugiego roku życia? A może wcześniej zawodowo zajmowałaś się dziećmi lub posiadasz wykształcenie w tym kierunku? Jeśli tak, ta promocja jest właśnie dla Ciebie! Sprawdź szczegóły i skorzystaj z wyjątkowej oferty.

Dlaczego warto wziąć udział w programie Au Pair? 

Program Au Pair oferuje wiele korzyści, szczególnie dla osób z doświadczeniem w opiece nad dziećmi. To nie tylko szansa na podróże, poznanie nowej kultury, ale także możliwość zdobycia cennych umiejętności i wzbogacenia swojego CV. 

Wyjątkowa zniżka – 400 zł! Rok w USA za jedyne 1190 zł! 

Tylko do końca lipca masz szansę skorzystać z naszej specjalnej promocji i zapłacić za program jedyne 1190 zł! To niezwykła okazja na roczną podróż po Stanach Zjednoczonych, naukę w amerykańskim collegu oraz zdobycie doświadczenia zawodowego, które wzbogaci Twoje CV. 

Jak skorzystać ze zniżki? 

  1. Zarejestruj się na naszej stronie lub zaloguj na swoje konto aplikacyjne. 
  2. Wypełnij swoją aplikację online. 
  3. Przejdź interview z naszym konsultantem do końca lipca 2024 roku i rozpocznij poszukiwanie rodziny goszczącej! 

 

Kto może skorzystać z naszej zniżki? 

Au Pair Infant Qualified (IQ) 

Czyli osoba posiadająca co najmniej 200 godzin doświadczenia w opiece nad dziećmi poniżej 2 roku życia. Twoje doświadczenie może pochodzić również z opieki nad dziećmi spokrewnionymi z Tobą, co daje większą elastyczność. 

Bycie Au Pair IQ oznacza większy wybór rodzin goszczących, które potrzebują wykwalifikowanej opieki dla swoich maluszków. Prawie 50% rodzin poszukuje właśnie takich osób.  

Praca z najmłodszymi to stabilna rutyna i poukładany plan dnia – pracujesz w ciągu dnia, a wieczory masz dla siebie! 

Dla tych, którzy marzą o karierze położnej, psychologa dziecięcego czy opiekuna, udział w programie Au Pair Infant Qualified będzie cennym doświadczeniem i doskonałym wpisem w CV. 

Au Pair Extraordinaire 

To osoby, które zawodowo zajmowały się dziećmi lub posiadają wykształcenie w tym kierunku! Amerykańskie rodziny wysoko cenią wiedzę i umiejętności takich kandydatów, doceniając ich wpływ na rozwój i edukację swoich dzieci. 

Kieszonkowe Au Pair Extraordinaire to minimum 300 USD tygodniowo, a dodatkowo otrzymujesz jednorazowe stypendium w wysokości 500 USD na kursy w amerykańskiej szkole. Praca do 45 godzin tygodniowo daje Ci czas na rozwijanie swoich pasji i naukę. 

Jeśli planujesz w przyszłości zawodowo zajmować się pracą z dziećmi, udział w programie Au Pair Extraordinaire będzie kluczowym punktem Twojego CV. 

Nie przegap tej okazji! 

Skorzystaj z naszej promocji i zrealizuj swoje marzenia o wyjeździe do USA. Niezapomniane doświadczenia, rozwój zawodowy i wyjątkowe wspomnienia czekają na Ciebie! 

Zarejestruj się już dziś i rozpocznij swoją przygodę jako Au Pair in America!