scroll

Spędź rok w USA za 700 zł!

Zrób sobie przerwę i daj się porwać przygodzie! Przejdź interview przed 16 czerwca i wyleć na rok do Stanów za jedyne 700 zł!

Potrzebujesz przerwy od nauki? Nie wiesz jeszcze jaki kierunek studiów będzie dla Ciebie najlepszy? Męczy Cię monotonia Twojego życia w Polsce? Chcesz w końcu coś zmienić?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, nie czekaj dłużej! Zaaplikuj na program Au Pair in America i spędź niesamowity rok w USA!

Jako au pair zaprzyjaźnisz się z ludźmi z całego świata, podszkolisz swój język angielski, przeżyjesz niezapomnianą przygodę, wzbogacisz swoją osobowość, poznasz siebie w niecodziennych warunkach i zwiedzisz Stany nie jak zwykły turysta, ale jako mieszkaniec jednego z nich!

Teraz możesz to zrobić za jedyne 700 zł!

Wystarczy, że wypełnisz aplikację online i przejdziesz interview z konsultantką do 16 czerwca włącznie. Zniżka zostanie naliczona po znalezieniu rodziny goszczącej.

 

Uwaga! Promocja obowiązuje przy wylotach do końca 2019 roku i dotyczy tylko programów Au Pair in America Classic oraz Au Pair Extraordinaire. Warunkiem skorzystania z promocji jest zastosowanie się do ewentualnych uwag konsultantki w terminie do 5 dni od interview (lub innym wyznaczonym indywidualnie przez konsultantkę lub biuro) oraz zastosowanie się do ewentualnych uwag biura w ciągu tygodnia od sprawdzenia aplikacji. W przeciwnym wypadku, obowiązuje standardowa cena programu.