scroll

Wakacyjna promocja!

Zarejestruj kod i odbierz zniżkę 500 PLN na program!

Lato w pełni, a Ty nadal marzysz, żeby gdzieś się stąd wyrwać? Nie czekaj dłużej! Nie pozwól, by Twoje plany pozostały tylko marzeniami! Wyjedź na program Au Pair in America i przeżyj przygodę życia w USA! Teraz możesz zgarnąć zniżkę 500 PLN!

Jak to zrobić?

Jeśli masz już otwartą aplikację Au Pair in America:

  1. Zarejestruj kod LATO19 tutaj podając adres e-mail użyty w aplikacji.
  2. Odbierz maila ze swoim kuponem zniżkowym.
  3. Uzupełnij aplikację online.
  4. Przejdź interview z konsultantką przed upływem daty ważności kuponu.

Jeżeli nie rejestrowałeś się nigdy wcześniej na stronie Au Pair in America i nie masz otwartej aplikacji, zgłoś się już dziś wpisując w formularzu rejestracyjnym kod LATO19.

Pamiętaj, że na rozmowę z konsultantką należy zapisać się z kilkudniowym wyprzedzeniem, ze względu na ograniczoną dostępność terminów spotkań.

Uwaga!

  • Zniżka obowiązuje przy wylotach do końca marca 2020 roku i dotyczy wszystkich wersji programu Au Pair. Aby zniżka została naliczona należy posiadać kupon w momencie umawiania się na rozmowę kwalifikacyjną z konsultantem.
  • Warunkiem skorzystania z promocji jest zastosowanie się do ewentualnych uwag konsultantki w terminie ustalonym przez nią oraz zastosowanie się do uwag biura w ciągu maks. 5 dni od sprawdzenia aplikacji. W przeciwnym wypadku, obowiązuje standardowa cena programu.
  • Promocja nie łączy się z innymi.