scroll

#wyzwanieAPIA, czyli odmień swoje życie w 10 dni!

Nie wiesz, jak zabrać się za uzupełnienie aplikacji? Masz wrażenie, że to skomplikowane i zajmie Ci dużo czasu? Mamy dla Ciebie „Wyzwanie APiA – odmień swoje życie w 10 dni!” Pomożemy uzupełnić Ci aplikację w 10 prostych krokach – każdy to dosłownie KILKA minut dziennie! 

Dodatkowo, jeśli weźmiesz udział w naszym wyzwaniu, otrzymasz od nas pakiet wakacyjnych gadżetów, które na pewno będziesz mogła wykorzystać jeszcze podczas tego lata.

Jak wziąć udział w wyzwaniu?

1. Uzupełnij aplikację w 10 dni – od 18.07.2022 do 28.07.2022. Do konkursu możesz dołączyć w dowolnym momencie wyzwania – ważne, abyś ukończyła aplikację do 28.07.2022.

2. Daj znać, że bierzesz udział w challenge’u – oznacz nasze konto na swoim Instagramie w stories lub w poście i dodaj hasztag #wyzwanieAPIA. Możesz oznaczać nas podczas każdego dnia wyzwania, ale wystarczy, że zrobisz to tylko raz. Koniecznie zrób zrzut ekranu postu/stories, w którym nas oznaczysz!

3. W trakcie trwania challenge’u wyślij nam wiadomość prywatną na Instagramie i potwierdź, że bierzesz udział w akcji. Dorzuć też zrzut ekranu postu lub relacji, w której nas oznaczyłaś oraz 6-cio cyfrowy numer aplikacji który znajdziesz w swoim profilu uczestnika.

4. Na naszym profilu codziennie przez 10 dni, znajdziesz 1 z 10 kroków ze wskazówkami, które sprawią, że uzupełnienie aplikacji nie sprawi Ci żadnego problemu – to tylko kilka minut dziennie. Dzięki temu uzupełnisz swój profil łatwo i szybko!

Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Powodzenia!