scroll

Odbierz zniżkę 500 zł i prezenty!

Wyjedź na program w 2020 i zgarnij 500 zł zniżki oraz świąteczny prezent niespodziankę!

Idzie zima, a Twoje życie nadal stoi w miejscu? Potrzebujesz zmiany? Nie czekaj dłużej! Zaaplikuj na program Au Pair in America i przeżyj niezapomnianą przygodę w USA! Poznasz ludzi z całego świata, zdobędziesz nowe doświadczenie, poszerzysz swoje horyzonty i opanujesz angielski do perfekcji!

Już teraz możesz zyskać 500 zł zniżki na wyjazd w przyszłym roku i prezent od Au Pair in America!

Jeżeli odbędziesz interview w dniach 22.11-8.12 otrzymasz od nas świąteczny worek prezentów, a w nim zestaw Glov, podróżny zestaw kosmetyków YOPE oraz parasolkę Au Pair in America!

Jak zgarnąć prezenty i zniżkę?

Instrukcja dla osób, które mają już otwartą aplikację Au Pair in America:

  1. Zarejestruj kod ZIMA19 tutaj podając adres e-mail użyty w aplikacji
  2. Odbierz maila ze swoim kuponem zniżkowym
  3. Uzupełnij aplikację online
  4. Przejdź interview z konsultantką przed upływem daty ważności kuponu
  5. Zastosuj się do uwag konsultantki i biura w wyznaczonym terminie

 

Jeżeli nie rejestrowałeś się nigdy wcześniej na stronie Au Pair in America i nie masz otwartej aplikacji, zgłoś się już dziś wpisując w formularzu rejestracyjnym kod „ZIMA19”.

Pamiętaj, że na rozmowę z konsultantką należy zapisać się z kilkudniowym wyprzedzeniem, ze względu na ograniczoną dostępność terminów spotkań.

Uwaga! Zniżka obowiązuje przy wylotach w 2020 roku i dotyczy wszystkich wersji programu Au Pair. Aby zniżka została naliczona należy posiadać kupon w momencie umawiania się na rozmowę kwalifikacyjną z konsultantem oraz zastosować się do uwag konsultanta i biura w terminie przez nich wyznaczonym. Kupon zarejestrowany po rozmowie kwalifikacyjnej nie będzie uprawniał Cię do skorzystania ze zniżki i otrzymania upominku. 

 

Pośpiesz się, kupony promocyjne wydawane są do wyczerpania zapasów!