scroll

Dlaczego teraz jest najlepszy moment, aby rozpocząć aplikowanie na program?

Zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy czas na aplikowanie na program Au Pair? Odpowiedź jest prosta - teraz! Skorzystaj z największej zniżki tego roku i wyjedź do USA za 1090 zł oraz otrzymaj box prezentowy z kosmetykami!

Istnieje wiele powodów, dla których właśnie teraz jest idealny moment, aby rozpocząć swoją przygodę jako Au Pair in America. Przyjrzymy się więc kilku najważniejszym powodom, dlaczego aplikowanie na program Au Pair właśnie teraz może być najlepszą decyzją, jaką kiedykolwiek podejmiesz.

Największa w 2024 roku zniżka -500 zł na opłatę programową!
Taniej w tym roku już nie będzie. Tylko teraz masz niepowtarzalną okazję na skorzystanie z promocji i wyjazd na program za jedyne 1090 zł!

Box prezentowy!
Z okazji międzynarodowego Dnia Kobiet przygotowaliśmy wyjątkowy prezent w postaci box’a z kosmetykami, które śmiało będziesz mogła zabrać do walizki i umilić sobie podróże po USA!

Najwięcej rodzin goszczących szuka swojej Au Pair właśnie teraz!
Wiosna to czas, kiedy rodziny goszczące rozpoczynają poszukiwania Au Pair dla swoich dzieci na nadchodzący rok szkolny, który w zależności od stanu zaczyna się już w sierpniu lub na początku września. Aplikując właśnie teraz, zwiększasz swoje szanse na znalezienie swojego perfect match! Pamiętaj, im wcześniej zaczniesz proces aplikacyjny, tym więcej czasu będziesz mieć na spokojne załatwienie wszystkich spraw oraz formalności, a tym samym unikniesz niepotrzebnego stresu.

Idealny rok na zaplanowanie przyszłości zawodowej!
W trakcie programu masz możliwość odbycia kursów na prawdziwych amerykańskich uczelniach i poczuć się jak student jednej z nich! Co więcej, jeśli wyjedziesz w wakacje, oznacza to, że zdążysz nacieszyć się swoim miesiącem na podróżowanie po zakończeniu programu i wrócisz z USA idealnie na rozpoczęcie studiów- na październik kolejnego roku! Wiele naszych uczestniczek robi tzw. „Gap year”, aby zastanowić się nad swoją ścieżką kariery, często odkrywając, co tak naprawdę kochają w życiu robić i dzięki temu podejmują studia na wymarzonych kierunkach!

Rozwój osobisty i kulturowy!
Program Au Pair to nie tylko praca z dziećmi, która przyczynia się do rozwoju Twojej kreatywności, elastyczności, empatii, komunikacji czy cierpliwości. To możliwość wielu podróży, niepowtarzalna szansa na rozwój na wielu płaszczyznach oraz spełnienie wielu marzeń! Poznanie nowych kultur, przede wszystkim amerykańskiej, ale też z całego świata, dzięki przyjaciołom na programie. Co więcej, masz jedyną w swoim rodzaju możliwość nauki angielskiego na co dzień od native speakerów. Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych i najskuteczniejszych form podszlifowania swoich umiejętności językowych! Codzienne wyzwania, nowe doświadczenia sprawiają, że stajesz się bardziej niezależna, pewna siebie i gotowa na nowe przygody. Zalet są tysiące, a Ty masz szanse przekonać się o tym sama!

Ten rok należy do Ciebie i tylko od Ciebie zależy, jak go wykorzystasz!

Chcesz stać się lepszą wersją siebie? Dzieli Cię tylko jeden krok! Rozpocznij największą przygodę swojego życia z Au Pair in America i aplikuj już dzisiaj!

Przejdź interview ze swoją konsultantką w dniach od 8 do 31 marca 2024 roku i ciesz się największą zniżka tego roku oraz gratisowym boxem prezentowym z okazji międzynarodowego Dnia Kobiet!

Zniżka obowiązuje dla wylotów w 2024 roku. Regulamin akcji znajdziesz w zakładce Dokumenty.

Do zobaczenia w USA!