scroll

Biuro w Warszawie: pracujemy zdalnie!

Biuro Au Pair in America jest obecnie zamknięte dla odwiedzających. Jesteśmy dla Was dostępni pod innym telefonem, ale tym samym mailem.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, biuro Au Pair in America przy ul. Wierzbowej w Warszawie zostaje do odwołania zamknięte dla odwiedzających, natomiast pozostaje uruchomiona obsługa online pod adresem email aupair@aifs.pl oraz telefoniczna pod numerem  508-617-728 od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 – 15:30.

UWAGA: preferowany kontakt z biurem Au Pair in America to e-mail – z uwagi na obecne ograniczenia prosimy nie dzwonić w sprawach, które można opisać w mailu i które nie wymagają natychmiastowej pomocy lub reakcji. Na maila postaramy się odpowiedzieć w ciągu jednego, max. dwóch dni roboczych.

Jednocześnie informujemy, że rekrutacja przebiega normalnie – z tą tylko różnicą, że spotkania konsultacyjne („interviews”) oraz spotkania informacyjne tymczasowo odbywają się wyłącznie online.

Z uwagi na radykalne działania rządu USA mające na celu szybkie opanowanie epidemii, należy się spodziewać, że au pair zgłaszające się w obecnej chwili otrzymają miejsca w rodzinach goszczących już po zniesieniu zakazu lotów, w związku z czym nie ma potrzeby zawieszania rekrutacji.