Przyjdź na spotkanie

Napisz do nas w celu umówienia się na rozmowę informacyjną w czasie wakacji

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zapraszamy na cotygodniowe Q&A organizowane na naszym Instagramie

scroll

Zapisz się na spotkanie informacyjne Au Pair in America!

Weź udział w spotkaniu informacyjnym i dowiedz się więcej na temat programu Au Pair in America! Nasze spotkania prowadzone są przez byłych uczestników programów, organizowanych przez Amerykański Instytut Studiów Zagranicznych. Nasz konsultant opowie Ci o zasadach programu, wymaganiach, procedurze aplikacyjnej, naszych rodzinach goszczących oraz przygodzie, jaka czeka Cię w USA!


UWAGA: Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa, stacjonarne spotkania informacyjne zostały wstrzymane do odwołania. W czasie wakacji organizowane są Q&A na naszym Instagramie lub indywidualne rozmowy informacyjne z konsultantami - prosimy o kontakt w celu umówienia dogodnego terminu spotkania indywidualnego.
Spotkanie jest całkowicie bezpłatne oraz do niczego Cię nie zobowiązuje. Jest ono świetną okazją, aby przekonać się czy program Au Pair in America to dobry wybór dla Ciebie!

Uwaga: W okresie wakacyjnym możesz porozmawiać indywidualnie z konsultantem ze swojego miasta lub wziąć udział w Q&A organizowanych przez naszych pracowników i konsultantów na Instagramie Au Pair in America.

Rejestracja