Przyjdź na spotkanie

Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zapisz się na spotkanie on-line

scroll

Zapisz się na spotkanie informacyjne Au Pair in America!

Weź udział w spotkaniu informacyjnym i dowiedz się więcej na temat programu Au Pair in America! Nasze spotkania prowadzone są przez byłych uczestników programów, organizowanych przez Amerykański Instytut Studiów Zagranicznych. Nasz konsultant opowie Ci o zasadach programu, wymaganiach, procedurze aplikacyjnej, naszych rodzinach goszczących oraz przygodzie, jaka czeka Cię w USA!

UWAGA! Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa, stacjonarne spotkania informacyjne zostały wstrzymane do odwołania. Obecnie wszystkie spotkania informacyjne odbywają się on-line. Sprawdź nadchodzące wydarzenia on-line i zapisz się na spotkanie.
Spotkanie jest całkowicie bezpłatne oraz do niczego Cię nie zobowiązuje. Jest ono świetną okazją, aby przekonać się czy program Au Pair in America to dobry wybór dla Ciebie!
Jeżeli nie widzisz na liście spotkania odbywającego się w Twojej okolicy, napisz do nas na adres: aupair@aifs.pl – skontaktujemy Cię z konsultantem, który spotka się z Tobą w dogodnej dla Ciebie lokalizacji lub porozmawia z Tobą na Skypie.

Rejestracja