Przyjdź na spotkanie

Weź udział w spotkaniu informacyjnym Au Pair in America

Zapisz się na spotkanie on-line

#zostańwdomu i zaplanuj rok w USA

scroll

Zapisz się na spotkanie informacyjne Au Pair in America!

Weź udział w spotkaniu informacyjnym i dowiedz się więcej na temat programu Au Pair in America! Nasze spotkania prowadzone są przez byłych uczestników programów, organizowanych przez Amerykański Instytut Studiów Zagranicznych. Nasz konsultant opowie Ci o zasadach programu, wymaganiach, procedurze aplikacyjnej, naszych rodzinach goszczących oraz przygodzie, jaka czeka Cię w USA!

UWAGA: Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa, stacjonarne spotkania informacyjne zostały wstrzymane do odwołania. Zapraszamy na spotkania informacyjne on-line - szczegóły w zakładce Aktualności.
Spotkanie jest całkowicie bezpłatne oraz do niczego Cię nie zobowiązuje. Jest ono świetną okazją, aby przekonać się czy program Au Pair in America to dobry wybór dla Ciebie!
Jeżeli nie widzisz na liście spotkania odbywającego się w Twojej okolicy, napisz do nas na adres: aupair@aifs.pl – skontaktujemy Cię z konsultantem, który spotka się z Tobą w dogodnej dla Ciebie lokalizacji lub porozmawia z Tobą na Skypie.

UWAGA: obecnie, z powodu pandemii wszystkie spotkania informacyjne odbywają się on-line, Ich aktualną listę znajdziesz w zakładce aktualności.

Rejestracja