scroll

Promocja dla powracających Au Pair!

Wróć do USA za 0 zł! Tak, możesz ponownie zostać Au Pair w USA zupełnie za darmo! Sprawdź, kto może skorzystać z promocji...

Tęsknisz za Stanami? Chcesz odwiedzić swoją rodzinę goszczącą i przyjaciół, których poznałaś na programie? A może są jeszcze miejsca, o których marzysz, a nie udało Ci się ich zwiedzić podczas pobytu jako Au Pair? Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość!

Możesz ponownie zostać Au Pair w USA zupełnie za darmo

Z promocji może skorzystać Au Pair, która…

  • ukończyła pozytywnie poprzedni program (wraz z ewentualnym przedłużeniem) i posiada certyfikat ukończenia programu (wystawiony przez dowolna agencję au pair w USA).
  • zdobyła kredyty edukacyjne w ilości wymaganej przez program uwzględniając ewentualnie także okres przedłużenia programu
  • dostarczy referencje wystawione przez byłą rodzinę goszczącą w USA (lub rodziny, jeśli było ich więcej niż jedna)
  • mieszkała poza granicami USA po skończeniu programu przez co najmniej dwa lata
  • spełnia wymagania programowe (ich listę znajdziesz tutaj)
  • złoży pełną aplikację na program Au Pair Extraordinaire, Au Pair in America Classic lub EduCare i wyleci na program w 2023 roku.

 

Czy wiesz, że każda Au Pair, która ukończyła program w ciągu ostatnich 3 lat może aplikować jako Au Pair Extraordinaire i zarabiać więcej?

Zarejestruj się już dziś, wypełnij nową aplikację, znajdź swój perfect match i skorzystaj z naszej promocji!

UWAGA: Jedyne koszty, jakie poniesie Au Pair powracająca do USA to: opłata wizowa (160 USD), koszt wyrobienia międzynarodowego prawa jazdy (35,50 PLN), koszt wystąpienia o zaświadczenie o niekaralności (20 lub 30 PLN) oraz ewentualny koszt dodatkowego ubezpieczenia rozszerzonego (wykupienie pakietu rozszerzonego nie jest obowiązkowe).

Zapraszamy!