Potrzebujesz zmiany?

Wyjedź z nami do USA!

Jeżeli masz 18-26 lat i chciałabyś podróżować, pracować i uczyć się w Stanach Zjednoczonych, to nasz program jest stworzony dla Ciebie!

Wyjedź do USA z programem Au Pair in America – najpopularniejszym tego typu programem w Polsce i pierwszym na świecie.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

jestem zainteresowana

Kim jest au pair?

Jako „au pair” jesteś uczestniczką programu międzynarodowej wymiany kulturowej, organizowanego przez Amerykański Instytut Studiów Zagranicznych i nadzorowanego przez Departament Stanu USA. Program ten pozwala na legalną pracę, naukę i podróże w USA przez okres 1 roku, z możliwością przedłużenia do 2 lat.

Twoja praca polega na sprawowaniu opieki nad dzieckiem (bądź dziećmi) wybranej przez Ciebie amerykańskiej rodziny goszczącej – czyli np. na zabawie z dziećmi, przygotowaniu dla nich posiłków, czy też wspólnym odrabianiu lekcji.

W wolnym czasie uczysz się w lokalnym college’u oraz… zwiedzasz Amerykę! Twoja rodzina goszcząca wypłaca Ci cotygodniowe kieszonkowe, a dodatkowo wspiera finansowo Twoją naukę.

To tylko niektóre z Twoich korzyści:

 • Poznanie kultury i języka

  Mieszkając z amerykańską rodziną goszczącą wsiąkniesz w kulturę amerykańską i zdobędziesz biegłą znajomość języka. Nasze au pair po kilku miesiącach nawet myślą po angielsku!
 • Nauka w amerykańskim college'u

  Otrzymasz stypendium pomagające pokryć koszty kursów, które sama sobie wybierzesz!
 • Cotygodniowe kieszonkowe

  Będziesz otrzymywać min. 195,75 USD kieszonkowego na tydzień. Są to fundusze na Twoje osobiste potrzeby i podróże! Wyżywienie i zakwaterowanie zapewnia Ci Twoja rodzina goszcząca.
 • Podróże

  Otrzymasz dwa tygodnie płatnego urlopu oraz cały miesiąc wolnego przed powrotem do Polski. Zwiedzisz miejsca, o których zawsze marzyłaś!
 • Przyjaźnie z całego świata

  Już na samym początku programu poznasz au pair z wielu innych krajów, które razem z Tobą uczestniczyć będą w szkoleniu pod Nowym Jorkiem, a następnie mogą zamieszkać w Twojej okolicy!
 • Bezpieczeństwo

  Program Au Pair in America działa najdłużej na rynku - od 33 lat! Wyjechało z nami już ponad 130 000 uczestników - jesteś więc pod najlepszą możliwą opieką.
Spełniaj marzenia z Au Pair in America - najbardziej doświadczonym programem au pair na świecie, numerem jeden w Polsce!

Wypełnij formularz,

a dowiesz się więcej...