scroll

Gap Year – to wybór dla Ciebie

Brak pomysłu na siebie, zmęczenie ciągiem wieloletniej edukacji, a może zwyczajna chęć przeżycia wielkiej przygody? Gap Year to wybór dla Ciebie.

Wyjazd za granicę pozwoli Ci poznać różne kultury, ludzi oraz sposoby życia, co na pewno wzbogaci Twoje doświadczenia i rozszerzy horyzonty.

Siedzenie w domu z pewnością nie przyniesie takiej dawki wrażeń i możliwości rozwoju, jakie oferuje gap year. Dlatego, jeśli tylko masz ochotę na wyjazd, powinieneś/na podjąć decyzję i ruszyć w drogę. Nie pozwól, aby strach Cię zniechęcił, a zobaczysz, że wiele innych dziewczyn już skorzystało z takiej szansy i świetnie sobie radzi.

Sprawdź stronę, gdzie dowiesz się wszystkiego o GAP YEAR.

Poznaj historię innych dziewczyn, które były na różnych etapach życia i zdecydowały się brać udział w programie Au Pair in America.

 

Aga – Została Au Pair po maturze. 

  • Przez 12 lat edukacji nie miałam wystarczająco przestrzeni oraz dojrzałości, aby zastanowić się nad swoją przyszłością. Życie w sztywnych ramach edukacji bardzo mnie zmęczyło. Potrzebowałam oddechu i czasu pozbawionego presji i pośpiechu, aby dowiedzieć się, kim jestem.

 

Gracjana –  Została Au Pair po ukończeniu studiów licencjackich. 

  • Nie wiedziałam na jakie studia magisterskie chcę iść… oraz, czy chcę na nie iść? Stwierdziłam, że taki Gap Year da mi możliwość i czas na podjęcia decyzji, poznanie moich potrzeb oraz stworzenie w mojej głowie nowych planów na przyszłość.

 

Kamila –  Została Au Pair po obronie tytułu magistra. 

  • Potrzebowałam nabrać dystansu do swojego życia w Polsce. Przez lata brnęłam w narzucone przez siebie schematy i poczułam ogromną potrzebę zdobycia nowej perspektywy, aby później móc podjąć ważne i przemyślane decyzje rzutujące na moją przyszłość. 

Przeczytaj o motywacjach Agi, Gracjany i Kamili tutaj. 

 

Poznaj historię dziewczyn, które zdecydowały się wyjechać do USA!

Sprawdź relacje wideo jak wyglądało ich życie, relacje z rodzinami goszczącymi i jakie przyjaźnie nawiązały.