Blog Au Pair in America

Podróże

Życie Au Pair

Ciekawostki i porady

scroll

Dlaczego nie warto jechać na Hawaje?

Wciąż zastanawiasz się, czy Hawaje to odpowiedni kierunek na podróż?

Czy warto spędzić kilkanaście godzin w samolocie, aby dotrzeć – dosłownie – na drugi koniec świata? W artykule znajdziesz 7 powodów, dla których NIE WARTO odwiedzać tego stanu!

Zanudzisz się na śmierć…

…lecąc na jedną z hawajskich wysp. Z samego Los Angeles jest to aż 6 godzin lotu! Z Polski przeprawa na ten rajski koniec świata trwa… prawie dobę. Zastanów się więc, czy warto spędzić tyle godzin w powietrzu po to, aby ostatecznie odetchnąć lekkim, tropikalnym, pachnącym powietrzem Honolulu?

Piach w butach i oparzenia słoneczne? Nie, dziękuję!

Na Hawajach plaże znajdują się wszędzie tam, gdzie okiem sięgnąć! Komu chciałoby się podziwiać lazurową wodę, stąpać po miękkim piasku i relaksować się w cieniu pod palmą? Zdecydowanie przereklamowane.

Będziesz zmuszona otworzyć się na nowe.

Wyprawa na Hawaje wiąże się z poznaniem nowej kultury. Czy na pewno chcesz wychodzić ze swojej strefy komfortu? Nowe jedzenie, zwyczaje, doświadczenia, o których nawet nie śniłaś? Lepiej odłożyć takie wybryki na później.

Lśniące włosy? Zapomnij. 

Nurkowanie otworzy Ci wrota do krainy pełnej niesamowitych stworzeń. W podwodnym świecie zobaczysz kolorowe ryby niczym z filmu ‘’Gdzie jest Nemo?’’ czy ‘’Rybki z ferajny’’. Z pewnością nie unikniesz też spotkania z żółwiem morskim, ale… czy warto ryzykować naturalny blask swoich włosów, mocząc je w słonych wodach Oceanu Spokojnego? Przemyśl to jeszcze raz.

Godziny przed lustrem pójdą na marne.

Skok ze spadochronem nie tylko zrujnuje Ci fryzurę, ale przyprawi też o skok poziomu adrenaliny. Spojrzenie na świat z wysokości 4,000 metrów i zobaczenie na własne oczy, jak różnorodne i piękne są hawajskie wyspy, nie skompensuje Ci tego upojnego czasu, który spędziłaś tego samego poranka na układaniu fryzury. A nie zapominajmy, marnotrawstwo czasu naszym wrogiem!

To tylko pot i łzy.

Przeglądasz Instagram, widzisz te wszystkie piękne widoki i zastanawiasz się, skąd ludzie biorą motywację, aby wstać przed świtem i wybrać się na wspinaczkę tylko po to, żeby móc podziwiać piękny wschód słońca? My też. Kiedy oni wyciskają siódme poty, aby wejść na szczyt jednego z hawajskich wzgórz, Ty możesz leżeć w łóżku i popijać kawę. Albo po prostu przespać wszystkie te piękne momenty, bo przecież sen to zdrowie!

Będziesz obgadywana na prawo i lewo!

Twój Instagram będzie pełen zdjęć z tych rajskich wysp. Zastanawiasz się, jak zareagują niektórzy z Twoich znajomych? Z pewnością nic nie zainteresuje ich tak bardzo, jak to, jakim cudem udało Ci się zaoszczędzić na bilet na Hawaje!

 Jednak tym razem…

…z Au Pair in America, bilet na Hawaje to coś, czym nie musisz się przejmować!  Do końca marca trwa konkurs, w którym do zgarnięcia jest lot w dwie strony! Szczegóły promocji znajdziesz pod tym linkiem: https://www.aupair.aifs.pl/news/3054/ . Naprawdę nie warto!