scroll

Akcja aplikacja!

Kwiecień to ostatni dzwonek na aplikowanie, jeśli chcesz już w te wakacje wylecieć do USA! Atrakcyjna aplikacja to podstawa. Dowiedz się jak ją stworzyć, aby odnaleźć swój Perfect Match.

Kwiecień miesiącem aplikacji! 

To ostatni dzwonek, aby zapewnić sobie wylot na program w wakacje! Dlatego w tym miesiącu będziemy poruszać wszystkie tematy, które mogą być dla Was przydatne, w procesie jej uzupełniania.

Chcesz wyjechać na program w okresie wakacyjnym?

Teraz jest idealny czas na złożenie aplikacji! Okres letni jest wyjątkowo intensywny w świecie Au Pair. Wiele rodzin właśnie w tym okresie szuka swojego Perfect Matchu. Koniec sesji, czy zakończenie szkoły średniej to świetny moment za wyjazd, dlatego wiele aplikantek decyduje się na rozpoczęcie swojej przygody na przełomie czerwca, lipca i sierpnia. Planujesz powrót na studia po programie? Zwróć uwagę na to, że taki termin zagwarantuje Ci powrót przed rozpoczęciem roku akademickiego i tym samym nie zaburzy Twoich planów edukacyjnych. Nie zwlekaj i aplikuj już dziś!

Dlaczego atrakcyjna aplikacja jest tak ważna? 

Nieodłącznym elementem programu Au Pair jest mieszkanie z amerykańską host rodziną, dlatego tak ważny jest jej wybór. Stworzenie atrakcyjnej aplikacji jest kluczowe, to właśnie od tego zależy, jak wiele rodzin zainteresuje się Twoim profilem. Zanim odbędziesz rozmowę na Skype z potencjalnymi hostami, najpierw musisz sprawić, aby uznali Cię za dobrą kandydatkę i skontaktowali się z Tobą. Elementem decydującym może stać się nawet zdjęcie profilowe! To ono sprawia, że rodzina klika właśnie w Twój profil, aby dowiedzieć się więcej. Kolejnym punktem jest film, dzięki któremu możesz przekazać cząstkę swojej energii i charakteru. Doświadczenie w opiece nad dziećmi jest bardzo ważne, pamiętaj jednak, że każda aplikantka musi je mieć, dlatego nie będzie to element, który szczególnie Cię wyróżni. Twój profil powinien stać się unikatowym CV opisującym Ciebie i Twoje umiejętności. 

Jak to zrobić?

Pragniemy sprawić, aby proces zgłoszeniowy był dla naszych uczestniczek łatwy jak bułka z masłem, dlatego przez cały miesiąc będziemy dzielić z Tobą nasze złote porady na to, jak zrobić świetną aplikację, obok której żadna rodzina nie przejdzie obojętnie! Przez cały kwiecień na naszych social mediach możesz spodziewać się porad w postaci postów, filmów, a nawet live’ów! Śledź nas na Instagramie, Facebooku i YouTubie, aby niczego nie przegapić!