scroll

„Językowe Orientation” z native speakerem

Planowałeś wyjazd do USA, lecz epidemia pokrzyżowała Twoje plany? Nic straconego! Twoją przyszłą podróż możesz zacząć już teraz! Jeżeli zarejestrowałeś się w programie Au Pair in America, możesz skorzystać z naszego "Językowego Orientation"!

Są to bezpłatne, godzinne webinaria z amerykańskim native speakerem, podczas których możesz podszkolić swój angielski i w ten sposób lepiej przygotować się do Twoich pierwszych dni w USA.

Najbliższe spotkania „Językowego Orientation” odbędą się w dniach 15, 17 i 19 czerwca (poniedziałek, środa i piątek) o godzinie 15:30, w niewielkich grupach, na platformie Zoom. Każde z nich będzie trwało około godziny. Możesz wybrać jeden termin, dwa lub wszystkie trzy! Każde spotkanie porusza bowiem inną tematykę.

A oto tematy:

1) Flights – jeśli wizja przeprawy przez amerykańskie lotniska spędza Ci sen z powiek, nasz native speaker przeprowadzi Cię osobiście przez odprawę, lot i niezbędne formalności, przekazując słownictwo i wiedzę, które sprawią, że podróż do USA stanie się czymś naturalnym i przyjemnym! Spotkaj się z nami w poniedziałek 15 czerwca o godz. 15:30.

2) Transportation – wypożyczenie samochodu, przejażdżka busem, czy zakup biletów w metrze? Z różnymi środkami transportu spotkasz się w USA nie raz! Poznaj słownictwo, które pomoże Ci przemieszczać się w Stanach bez bariery językowej. W tym celu spotkaj się z nami w środę 17 czerwca o godz. 15:30.

3) Shopping – Zakupy to nieodłączna część pobytu w USA! Niezależnie od tego, czy będziesz chciał kupić kanapkę na lotnisku, zrobić zakupy spożywcze, czy wybrać się do amerykańskiego mall’a, przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw słów, zwrotów i dialogów, które na pewno ułatwią Ci wizytę w sklepie. Jeśli więc chcesz, aby Twoje zakupy przebiegły bez „przygód”, spotkaj się z nami w piątek, 19 czerwca o godz. 15:30!

Zajęcia odbywają całkowicie w języku angielskim i są częściowo interaktywne. Przeznaczone są zwłaszcza dla osób na poziomie zaawansowania B1-B2, jednak zarówno osoby na poziomie A2 jak i C1 mogą znaleźć tu coś dla siebie!

To jeszcze nie wszystko! Każdy uczestnik naszego „Orientation” otrzyma mały upominek! Warunek: nie spóźnić się na lekcję i wziąć aktywny udział! 😉 Zapisz się już teraz poprzez nasz formularz zgłoszeniowy.