Blog Au Pair in America

Podróże

Życie Au Pair

Ciekawostki i porady

scroll

Poznaj historie dziewczyn z #APIAPowerGirl

Bez względu na to, jakie są początkowe motywacje, udział w programie Au Pair in America to niezwykła metamorfoza dla Twojej osoby. Dołączając do grona uczestniczek, stajesz się częścią społeczności #APIApowergirl

Nasze #APIApowergirls to niezwykłe kobiety, które odważnie dążą do realizacji swoich marzeń i celów. Ich historie to przykłady determinacji i siły, której każdy z nas może się nauczyć. Program Au Pair in America daje nam szansę na odkrycie własnej mocy i zdolności do osiągania sukcesów oraz spełnienia marzeń.

Po powrocie z USA, nasze doświadczenia i zdobyta wiedza pomogą nam w rozwoju osobistym oraz w ulepszaniu naszych umiejętności. Każda z nas na pewno będzie inna po programie APIA, ale to co nas łączy, to chęć do realizacji swoich marzeń i odwaga do dążenia do celów.

Poznaj historie uczestniczek, dołącz do programu i odkryj w sobie moc, aby osiągnąć swoje cele, spełnić swoje marzenia lub po prostu odkryć siebie na nowo.

Poznaj Klaudię:

Opinia Klaudii o programie
Czy uważasz, że program w jakiś sposób Cię zmienił i miał wpływ na to jaką osobą jesteś teraz? 

„Tak, stałam się odważna i samodzielna. Sama sobie poradziłam, mniej się teraz wszystkiego boję i  potrafię  poradzić sobie w każdej sytuacji.”

 

 

 

Poznaj Monikę: 

Opinia Moniki  o programie:
Jak program wpłynął na Twoją osobę? 

„Wydaje mi się, że wszyscy, którzy biorą udział w wymianach, nawet krótszych zdecydowanie są bardziej pewni siebie, uczą się ufać sobie i uczą się podejmować decyzje.”

 

 

 

 

Poznaj Asię:

Opinia Asi o programie: 

Jakie widzisz u siebie największe zmiany w związku z wyjazdem na program Au Pair in America?

„Program poszerzył mi mocno horyzonty. Stałam się bardziej żądna przygód, odważna, bardziej kreatywna. Otworzyło mnie to bardziej na świat i mam teraz więcej perspektyw i pomysłów na siebie na to co chciałabym robić po powrocie z programu.”

 

To tylko 3 z wielu historii uczestniczek programu Au Pair in America, silnych i dążących do realizacji swoim marzeń dziewczyn społeczności #APIAPowerGirl!

Jeśli chcesz posłuchać innych historii, zapraszamy do naszej sekcji ze wspomnieniami uczestniczek programu, którą znajdziesz tutaj.

Dołącz do teamu #APIApowergirl!