Blog Au Pair in America

Podróże

Życie Au Pair

Ciekawostki i porady

scroll

„References” – poradnik aplikacyjny

Poradnik aplikacyjny - to seria wpisów, w której omawiamy każdą zakładkę aplikacji na program Au Pair in America, tak by Twój proces aplikacji przebiegł gładko i sprawnie. Sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas uzupełniania zakładki "References".

Ta zakładka służy do uzyskania referencji potwierdzających Twoje doświadczenie w opiece nad dziećmi, jak i referencji charakteru.

 

W tej sekcji:

-Dodaj minimum 3 referencje od 3 różnych osób, które nie są z Tobą spokrewnione.

-Dodaj referencje klikając „Add Childcare Reference” lub „Add Character Reference”.

– Należy dodać minimum 1 character reference oraz 1 childcare reference – ważne, aby potwierdzić co najmniej 200 godzin doświadczenia z dziećmi.

-W przypadku referencji potwierdzających doświadczenie z dziećmi, wybierz odpowiednie doświadczenie z listy (które wcześniej dodałaś w sekcji „Documented Childcare Experience”).

-Wpisz imię, nazwisko oraz adres mailowy referenta, pod który zostanie wysłany formularz referencyjny online.

-Jako dodatkowy (czwarty) formularz, możemy zaakceptować referencje od osoby z Twojej rodziny, które udokumentują doświadczenie z dziećmi poniżej 2 roku życia. Dzięki nim zdobędziesz status Family Infant Qualified.

Uwaga! W przypadku uczestników programu aplikowania na program EduCare wymogiem jest, aby jedna referencja charakteru pochodziła od nauczyciela, bądź wykładowcy.