Blog Au Pair in America

Podróże

Życie Au Pair

Ciekawostki i porady

scroll

„Medical & Declarations” – poradnik aplikacyjny

Poradnik aplikacyjny - to seria wpisów, w której omawiamy każdą zakładkę aplikacji na program Au Pair in America, tak by Twój proces aplikacji przebiegł gładko i sprawnie. Sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas uzupełniania zakładki "Medical & Declarations".

W tej zakładce uzupełnij kwestie medyczne. Zaświadczenie o niekaralności będzie wymagane dopiero po znalezieniu rodziny goszczącej


Kontakt do biura znajdziesz tutaj.

W sekcji „Medical & Health”:

-Jeśli zmagasz się z jakimi dolegliwościami lub zażywasz jakiekolwiek leki na stałe, skontaktuj telefonicznie lub mailowo z biurem w Warszawie.

-Uzupełnij informacje o swoim wzroście oraz wadze.

-Jeśli w „Tick the appropriate box if you presently suffer from or have ever had/experienced” zaznaczyłaś jakąkolwiek z rubryk dotyczących przebytych chorób lub dolegliwości, należy podać więcej szczegółów, jak np. kiedy zostałaś zdiagnozowana, jakie przyjmowałaś leki oraz pozostałe istotne informacje dotyczące leczenia itd.

-Zaznacz informacje, jeśli nosisz: okulary, szkła kontaktowe, aparat ortodontyczny lub aparat słuchowy.

 

W sekcji „Covid-19 Vaccination”:

-Pełne szczepienie przeciwko Covid-19 (tj. przyjęcie 2 z 2 dawek lub 1 z 1) nie jest już wymagane do wzięcia udziału w programie. Jeżeli posiadasz certyfikat, prosimy o wstawienie dokumentu, aby zwiększyć szanse na znalezienie rodziny goszczącej.

-Uzupełnij dane o otrzymanym typie szczepionki wraz z określeniem dat przyjętych dawek.

-Koniecznym jest załadowanie całości certyfikatu szczepienia (certyfikat powinien zostać pobrany z Portalu Pacjenta lub z aplikacji IKP). Nie akceptowane są zrzuty ekranu, gdzie nie widać danych oraz przyjętego typu szczepionki.

 

W sekcji „Smoking Declaration”:

-Odpowiedz zgodnie z prawdą.

 

W sekcji „Your Police Record”:

-Upewnij się, że zaświadczenie, które dołączyłaś nie jest starsze niż 6 miesięcy w momencie przesyłania Twojej aplikacji do biura w Londynie. Można dostarczyć zaświadczenie uzyskane internetowo lub w punkcie informacyjnym KRK.

-Pamiętaj, że zaświadczenie o niekaralności możesz dodać już po znalezieniu rodziny goszczącej.